Liga Sportivilor

Echipajul pentru performanță

Luncan Serban, performanță impresionantă în cadrul Gran Premi la Pobla Llarga

Vestea excelentă vine din lumea sportului, unde Luncan Serban de la High-Level Sport GrupoTormo a reușit să obțină un rezultat impresionant în cadrul primului Gran Premi la Pobla Llarga din Challenge de la Comunitat Valenciana. Cu o performanță extraordinară, Luncan Serban s-a clasat pe locul 5 la categoria Elite Masculin și a obținut locul 1 la U23, demonstrând astfel o pregătire fizică și mentală de invidiat. Cursa a fost una dificilă, cu 120 km de traseu, dintre care 30 km de pavate, dar acest lucru nu l-a descurajat pe tânărul sportiv român, care a evadat din prima tură și și-a păstrat poziția de lider până la final. Este o performanță deosebită pentru Luncan Serban și o mândrie pentru România. Felicitări pentru această victorie strălucitoare! 💪

#HighLevelSport #GrupoTormo #ciclism #RomanianCyclist #GranPremi #PoblaLlarga #ComunitatValenciana #U23 #inspiratie #performanta #rezultatebune #sportiviromani #motivatie #determinare